Yırtık Jean Kombinleri

Yırtık Jean Kombinleri
19 Mart 2017 tarihinde eklendi, 570 kez okundu.

90 lı yılların en sevilen trendlerinden biri olan yırtık jean modası geri döndü. Baharında gelişiyle sokaklarda çok kez yırtık jeanlerle karşılaşır olduk. Seveni olduğu kadar sevmeyeni de çokça yırtık jeanin.

90 lu yıllardan biraz farklı olarak dönüş yaptı yırtık jean.  90 yıllarda daha çok salaş ve spor kombinlerde tercih ediliyordu  yırtık jeanler.  Bugünün modasında yırtık jeanleri 90 yıllardan farklı olarak sivri topuklu ayakkabılarla, sitelottalarla, buti botlarla kombinlemek mümkün.

Dünyadaki ünlülerde yırtık jean modasını yakından takip ediyor. Sokak stilinize yansıtmak son derece kolay. Örneğin evdeki jeanleriniz yırtık değilse ya da yeterince yırtık olmadığını düşünüyorsanız elinize makası alın ve istediğiniz derecede oluşturun yırtıkları.

 

Yırtık jeanlerle şık ipek bir bluzu ve stilettoyu kombinleyip akşam yemeği şıklığı yaratabilirsiniz. Basic , salaş bir t-shirtve spor ayakkabı ile kombinleyip günlük bir şıklığa ulaşabilirsiniz.

Baharın vazgeçilmezi blazer ceketlerle de yırtık jeanleri kombinleyebilirsiniz.

Yırtık bir jean giyildiğinde ister istemez salaş bir hale girip saçımızı makyajımızı unutabiliyoruz. Ancak şık ve özenli görünmek sadece seçtiğimiz pahalı yırtık bir jean ile olmaz. Kıyafetlerimizin tamamlayıcısı saç ve makyajımıza özen göstererek şık görünebiliriz.

Her ne yaparsanız ne ile kombinlerseniz yapılaması gereken en önemli şey ise vücudunuzu tanıyıp ona uygun tercihlerde bulunmaktır.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git