Yakın Arkadaşın Düğününde Elbise Seçimi

Yakın Arkadaşın Düğününde Elbise Seçimi
29 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.180 kez okundu.

Baharın gelmesiyle sık sık düğün haberleri alacağımıza göre hele bun düğünlerden biri en yakın arkadaşınızın düğünüyse eyvah! O düğünde en güzeli ve bakıldığında evet gelinin en yakın arkadaşı bu kız diyecek elbiseyi seçmek son derece önemli:)

Bir kere en yakın arkadaş evleniyorsa her türlü yardıma hazır olmalısınız. arkadaşınızın sizin desteğinize ihtiyacı olacak. fakat bu arada kendiniz arka plana atmayın.  Esas kızdan sonra ki kızlardan biri siz olacaksınız:)

Düğünün nerede olduğu, düğünün konsepti, mekanı, akşam mı yoksa gündüz mü olduğu elbise seçiminde önemli detaylar olacaktır.  Ama en önemlisi ve en net bilinen gerçek elbisenizin beyaz olmayacağı.  Beyaz giyinip kuğu gibi süzülmek gelinin hakkı. çok gösterişli kıyafetler seçmemekte de fayda var. Allı pullu kıyafetleri genç kadınlara değil de orta yaşlı kadınlara , annelere, teyzelere bırakmakta fayda var. Düğünde arkadaşınızı toplamak, eğilmek, kalkmak da sizin göreviniz olacağı için ve gelinin yanından pistten inmeyeceğiniz için biraz rahat kıyafetler , rahat ayakkabılar seçmekte de fayda var. Ama rahat olacağım diye şıklığınızdan ödün vermeyin.

Kıyafetinizi özel kılmak farklı olmak istiyorsanız aksesuarlarla destekleyebilirsiniz. Taşlı büyük kollyeler, tasarım bir clutch çanta kıyafetinizi özel kılacaktır.

Dantelli elbiseler de düğünler için son derece güzel tercihler olacaktır.

Sizler için derlediğimiz düğün elbiselerini bir inceleyin

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git