Toplu Saç Modelleri

Toplu Saç Modelleri
27 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 781 kez okundu.

Toplu saç modelleri belki de günlük yaşamda en rahat ve en kolay şekilde kullanabildiğimiz saç modellerindendir.

Günlük yaşantının koşturmasına ayak uydurabilen kullanışlı bir model olan toplu saç modeli biz kadınlar için vazgeçilmez olmuştur. At kuyruğu saç modelleri son zamanlarında tercih edilen saç modellerindendir.

Özellikle çalışan kadınlar için bir kurtarıcı haline gelen toplu saç modelleri sabahları yetişmek zorunda olduğumuz işlerimize giderken imdadımıza yetişiyor. Çalışan kadın saç modellerinin de başında yer alıyor toplu saç modelleri. Gerek uzun saçlı kadınlar gerekse kısa saçlı kadınların tercih ettiği toplu saç modellerinden bahsetmek istiyorum bu yazımda.

Katlı kesim uzun saç modelleri içinde kolayca kullanılabilen toplu saç modelleri var. Bu modellerle dünyanın en güzel saçına sahip olabiliriz.

Bulunduğumuz ortamın havasına gidilecek yerin ambiyansına göre saçlarımızı farklı modellerde toplayabiliriz.

Düz saçlarımızı veya dalgalı saçlarımızı bir elastik toka ile toplayarak at kuyruğu oluşturabiliriz. Saçlarımızı topladıktan sonra örebiliriz. Böylelikle daha şık bir model ortaya çıkartabiliriz.

Perçemli Saç Modelleri

Perçemli saç modellerini toplu halde kullanarak görüntümüz ve bulunduğumuz ortama daha şık bir hava katabiliriz.

Yandan Toplu Saç Modelleri

Son zamanların en moda saç modellerinden olan yandan toplu saçlar çok şekilde kullanılabilir. Yandan topladığımız saçı elastik bir toka yardımıyla bağlayarak, bağladığımız saçlarımızı elastiğin etrafında dağınık bir biçimde sarabiliriz. Sarılan saçın sarkmaması için tel tokayla yanlardan . Aynı modeli saçlarımızı örerek de kullanabiliriz.

Yarı Toplu Saç Modelleri

Elbisemizin modeline göre tercih etmemiz gereken bir modeldir. Saçlarımızın yarısını toplayarak, diğer yarısını maşa ile dalgalı hale getirip kullanmak çok güzel bir görüntü verir.
Yarı toplu saçlarımızı örgülü modellerle  birlikte de kullanabiliriz. Saçlarımız, yarısını örerek yarısını da düzleştirerek sırt dekolteli kıyafet giyeceksek eğer çok şık bir hal kazanabilir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git