Taytla Kombin Nasıl Yapılır

Taytla Kombin Nasıl Yapılır
11 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 429 kez okundu.

Kadınlar için son zamanların olmazsa olmazlarından biri de taytlar.

Rahat giyimin vazgeçilmezlerinden olan taytları, klasik tarza da uyarlayarak günümüzde oldukça şık kombinler yapılmakta. Taytları kombinlerken dikkat edilmesi gerek belki de en önemli şey seçtiğimiz kıyafetin  “uzun” olması. Taytlar rahat, kullanışlı ve kurtarıcı bir giyim olsa da kombinlerken üzerine kalçalarınızı örtecek şekilde uzun giysiler kullanmaya özen göstermeliyiz. Kısa olmayan tişörtler, gömlekler, hırkalar ve kazakları taytlarla kombinleyerek sportif ve rahat görüntünün yanında şık ve çekici bir tarz oluşturabiliriz.

Beğenerek aldığımız taytları kendi tarzımıza da uyarlayabiliriz. Kurtarıcı bir parça olarak üzerimize kalçalarımızı kapatacak şekilde uzun parçalar kullanmaya dikkat etmeliyiz. Uzun tişörtler, gömlekler, hırkalar ve kazakları taytlarla birleştirerek sportif ve rahat görünümün yanı sıra şık ve çekici bir tarz yaratabiliriz.

Rengarenk ve değişik desenlerle taytlar kadınların gardıroplarındaki yerlerini birkaç yıl önce almaya başladı. Hepimizin dolaplarında en az bir iki tane tayt muhakkak vardır. Bazen ne giymeyi bilemediğimiz zamanlarda taytlar adeta kurtarıcımız oluyor.

Taytları,uzun gömlek, kemerle ve bilekle birlikte biten kibar botlar veya çizmeyle giyilmeliyiz. Üst kıyafet olarak da blazer ceket ya da tunikler ile kombinlenebilen taytlar şık ve stil sahibi görünüm verirken, rahatlığı da cabası.

Gerçi ben hala rahat botlardan vazgeçemeyenlerdenim. Benim tarzım bağcıklı ve bileğimi saran botlar.

Giyim tarzımız ve kullandığımız aksesuarlar kişiliğinizimi yansıtır. Uzun kolyeler, çok şık bangle bilezikler, uzun veya çember küpeler ya da kemer, şapka, şal veya fular kullanarak giyimlerimize farklılık katabiliriz. Aksesuarlarımız bizi yansıtmalı.

Sportif giyinmekten hoşlanıyorsak taytın üzerine desenli, kareli, asimetrik t-shirtler, gömlekler giyebiliriz.

Mangonun bu yıl yine kazakları bir harika, mudo şalları yine revaçta.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git