SÖMESTR TÜYOLARI!!!

SÖMESTR TÜYOLARI!!!
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 269 kez okundu.

Evet anneler bir eğitim dönemi boyunca beklediğiniz o tatil günleri geldi çattı. hoşgeldin sömestr tatili. 🙂 Çocuklar hergün okula gitmeyecek ve artık kendinize zaman ayırma vakti geldi . Belki dolaşmaya bir türlü vakit bulamadığınız o mağazaları gezer , indirimlerden faydalanırsınız. Belki de çocuklarla ve eşinizle harika bir kar tatiline çıkarsınız. Ya da çocuklar için eğitici ve öğretici etkinliklere katılır hem eğlenir hem de sosyalleşirsiniz.

Eğer kar tatiline gidecekseniz cildinizi korumak birinci göreviniz olsun. Çünkü özellikle eller soğuk havayla karşılaştıkça bu hava değişimin etkisiyle kurur ve çatlar. Kullandığım , fiyatından ve işlevinden son derece memnun olduğum el kremi neutrogena parfümsüz el kremini öneririm. Ayrıca eğer indirimleri takip ederseniz gratis ve    t -shop gibi bakım marketlerinden indirimli fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Kar tatili için gittiğiniz yerlerde kar montları ve botları kiralayabileceğiniz yerler çoğunlukta. Ama eğer hijyen sizin ve aileniz için önemliyse her gün girip çıktığınız fazlaca aşina olduğunuz mağazalar sizlere kar tatilleri için son derece çeşitli seçenekler sunmakta. Lcw de çocuklarınız ve sizin için rengarenk kar montlarına ulaşabilirsiniz. Kar botları için ise tercihinizi Decathlon mağazalarından kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü onlarca çeşit ve gayet de uygun fiyatlarla senelerce kullanabileceğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz. Üşümeden rengarenk kıyafetlerle bulunduğunuz tatil beldesinin en şık kadını olabilirsiniz.

Hadi bakalım tatilinizi yapın ve dinlenmiş bir şekilde dönün.Bahar dönemi başlamadan enerji depolayın ve rengarenk günleri hep birlikte bekleyelim..

Şimdiden iyi tatiller 🙂 🙂

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git