Siyah Saç Modelleri

Siyah Saç Modelleri
2 Mart 2017 tarihinde eklendi, 850 kez okundu.

Çevremizde siyah saç rengi tutkunu olmayan tanımayan yoktur. Siyah renk başlı başına bir tutkudur aslında. Hayatın her evresinde karşımıza bir siyah renk sever çıkar. Giyimde kuşamda makyaj da ve saç renginde kendini ortaya koyar siyah renk severler.

Peki siyah renk saç hangi renk gözlerde daha güzel durur?

Eğer gözleriniz renkliyse siyah renkli saçlar tam size göre, koyu renk gözlerde siyah renk saçla birleşince boğucu olabiliyor.

Siyah renk saçlar hangi ten renginde daha güzel durur?

Buğday ten renginiz varsa siyah rengin tonlarını saçlarınızda kullanabilirsiniz. Gözleriniz mavi ten renginiz de açıksa siyah renk tam size göre.

Yıllar önce moda olan ve hala genç kızların sıklıkla kullandığı mavi siyah renk saçlardan da bahsetmeden edemeyeceğim. mavi siyah saçlar özellikle küt saçlı kadınlarda çok şık durabiliyor.

Hayatımızda hemen hemen hepimiz saçlarımızı bir defa da olsun siyah renge boyamışızdır. siyah renkli saçlar kadınlara kattığı ağır ve çekici havayla yaşantımıza damga vurmayı başarmışlardır.

En güzel siyah saç modelleriyle devam edecek olursak; uzun saçlardan tutun dalgalı saçlara kısa saçlara hemen hemen her boy saçta güzel durur siyah saç.

2017 saç modellerinde siyah kısa saç modelleri, siyah kahküllü saç modelleri, siyah topuz saç modelleri, siyah örgülü saç modelleri yine ön planda yer alıyor.

Siyah Kahküllü Saç Modelleri

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git