Maybelline Lash Sensational Maskara

Maybelline Lash Sensational Maskara
12 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 563 kez okundu.

Maybelline Lash Sensational Maskara

Maskara belki de makyaj ürünleri içerisinde en çok araştırılıp alınan olabilir.

Türkiye’ye yakın zamanda gelen ve yabancı ülke site ve blog yazarları tarafından adından sıkça söz ettiren Maybelline Lash Sensational Maskara ile ilgili gözlemlerimden bahsetmeden geçemeyeceğim.

Makyaj malzemelerinin hepsi içerik ve marka olarak önemli. Maybelline de biz kadınlar tarafından yakından takip edilen büyük markalardan biri. Yeni bir ürün çıkardığında reyonlarda bakmadan geçemiyoruz. Bazılarımız adeta Gratis, Watsons gibi çok çeşitli ürün satan büyük mağazalarda reyonların önünde takılıp kalıyor bazen de ürünlere bakabilmek için kuyruk oluşturuyoruz.

Çoğu maskara gibi açıldığı ilk zamanlarda oldukça akışkan bir yapıya sahip olan Maybelline Lash Sensational Maskara zaman geçtikçe istenilen kıvama ulaşıyor. Maskaralardan yoğunluk verme, dolgunluk kazandırma konusunda daha başarılı bulduğum Maybelline Lash Sensational Maskara kirpikleri eğimli fırçasıyla yukarı kaldırıp hacim verebiliyor. Kirpikleri uzatabiliyor mu sorusuna cevap olarak daha başarılı bulduğum maskaralar var diyerek Maybelline Lash Sensational Maskaranın yetersiz kaldığını söyleyebilirim.

Rengi konusuna gelince oldukça yoğun bir siyahlığa sahip olan Maybelline Lash Sensational Maskara iki kat sürüldüğünde farkı gözler önüne sürüyor.

Büyük zahmete girip uğraşarak kirpiklere uygulanan ve topaklanma yapan maskaralar hepimiz için kabus olabiliyor.Maybelline Lash Sensational Maskara da böyle bir sorun yok. Hem sürüşü keyifli hem de ne topaklanma ne de yapışma yapıyor.

Maybelline Lash Sensational Maskaranın sevmediğim yönüne gelince Maybelline Rocket Maskara gibi kirpiklerinizden çok zor çıkması. Uzun kullanıma göre belki bunu iyi sayanlar olabilir ama benim gibi maskara temizlemekten pek hoşlanmayan birinin hoşuna gitmeyeceği aşikar.

Maybelline Lash Sensational Maskara benim düşüncelerime göre alınıp kullanılabilir bir maskara.

Maybelline Lash Sensational Maskaranın fiyatı her ne kadar mağazadan mağazaya değişmekte olsa da ortalama 20.00 tl.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git