Leopar Desenli Kombinler

Leopar Desenli Kombinler
1 Mart 2017 tarihinde eklendi, 798 kez okundu.

Leopar desenli parçaları biz  kadınlar artık her mevsim , her sezon rahatlıkla tercih ediyoruz. Artık aklımızda ki leopar desen giyinsem avam mı olur ya da çok dikkat çekici  mi olur gibi soruları düşünmeden farklı parçalar da kullanmayı  tercih edip cool görüntümüzden bir şey kaybetmeden kullanıyoruz.

Leopar deseni ayakkabı, takı, şal, bluz, gömlek, çanta gibi farklı parçalarda tercih ediyoruz. Mevsimi yoktur, zamansızdır.

Leopar deseni kullanırken tabi biraz dikkat etmemiz gerekiyor. Çünkü yanlış bir renkte kullandığımızda örneğin biraz rüküş bir görüntüye bürünmemize sebep olabiliyor.  Büyük parçalarda kullanmaktansa uyumlu renklerle daha küçük parçalarda tercih etmek daha doğru bir görüntüye ulaşmamızı sağlayacak.  Yani üzerimizde ki parçalardan ya da kullandığımız aksesuarlardan sadece bir tanesinde leopar desen kullanmak daha doğru.

Leopar desenli kombinler yaparken abartıdan uzak olmak lazım. Çünkü leopar desenli kombinler bulunduğunuz her ortamda fazlaca dikkat çekmenizi sağlayacağı için spor ya da klasik şıklık olsun fark etmez çok abartmadan kullanmalıyız. Örneğin ; mavi bir kotla leopar desen kombin yapmak istediğinizde leopar deseni şal veya ayakkabınızda kullanmak daha güzel bir tercih olacaktır. Siyah kumaş bir pantolonla ise saten leopar bir gömlek tercih etmek daha doğru olur. Leopar desenin bir dezavantajı da kilolarımızı daha fazla gösterebilir.

Leopar desenli kombinler yaptığımızda abartılı makyajdan kaçınmak lazım. Leopar desen fazlaca dikkat çekici olduğundan makyajı daha soft tutmak da fayda var. Daha dişi görünmenizi sağlayacak kırmızı ruju tam da leopar desenli kombinleriniz de kullanabilirsiniz. Bir de belki cildi pürüzsüzleştirmek için hafif bir fondöten kullanabiliriz.

Kim korkar leopar desenden. 🙂

Bir diğer yazımız kamuflaj kombini

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git