LCW Giyim

LCW Giyim
6 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 426 kez okundu.

 

LCW, LC Waikiki ne malı?

“İyi Giyinmek Herkesin Hakkı” sloganıyla ürünlerini uygun fiyatlarla bizlere sunan LCW markası 1988 yılında Fransa’da üretime başlamıştır.  1997 yılından beri Türk markası olarak LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş.  olarak satışlarına devam etmektedir.

LCW Türkiye 34 ülke 737 mağazasıyla dünya çapında bir marka olmuştur.

LCW Arnavutluk, LCW Azerbaycan, LCW  Bahreyn, LCW Belarus, LCW  Birleşik Arap Emirlikleri, LCW Bulgaristan, LCW Bosna Hersek,  LCW Çin, LCW Cezayir, LCW Ermenistan, LCW Fas, LCW Gürcistan, LCW  Irak, LCW İran, LCW Katar, LCW Kazakistan, LCW Kırgızistan, LCW KKTC, LCW Kosova, LCW Lübnan, LCW  Makedonya, LCW Mısır, LCW Moldovya, LCW Polonya, LCW Romanya, LCW Rusya, LCW Tunus, LCW Sırbistan, LCW Ukrayna, LCW Suudi Arabistan, LCW  Umman,LCW Ürdün lc waikiki ‘ nin mağazalarının bulunğu ülkelerdir.

LCW Kadın Giyim, Erkek Giyim,  Genç, Çocuk, Bebek giyimleri, ayakkabı, aksesuar, LCW Home, LCW Kozmetik ürünlerini bizimle buluşturuyor.

LCW markası, lc waikiki okul kıyafetleri üreterek, LCW eğitimle okul çağındaki çocukları olan anne babaların işlerini kolaylaştırmaktadır.

LCW, ülkemizde hemen her şehirde bulunmaktadır. Bizlere farklı model, renk seçenekleri sunuyor. LCW Ankara şehrin merkezi olan olmayan her semtinde satış yapmaktadır.

LCW, muhafazar şıklık adı altında türban takan kadınlar için de birbirinden güzel kıyafetleri sizler için tasarlamış. LCW İstanbul, indirim günlerinde en çok rağbet gören mağazalardandır. Spor yapan insanların gereksinim duyduğu çoğu markada pahalı fiyatlara satılan activewear giysileri LCW Activewear reyonlarında sergilenmektedir. LCW, LCW izmir, LCW konya, LCW malatya, lc waikiki malatya, LCW Adana, lc waikiki Sivas, LCW samsun, lc waikiki adana, LC waikiki Eskişehir birden fazla mağazaya sahip olan onlarca şehirden sadece birkaç tanesidir.

LCW mont, LCW kaban, LCW gömlek ve bir çok ürünüyle her yaşa her bütçeye hitap eden bizden bir marka.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git