Kışın Renkleri

Kışın Renkleri
11 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 410 kez okundu.

Soğuk ve kar yağışlı geçen kış günlerinde psikolojimize hitap eden kıyafetler mi tercih etmeliyiz yoksa bize yaz aylarını hatırlatan cıvıl cıvıl renleri mi ?  Bence her birimiz yaz aylarını özlemeye şimdiden başladık. Peki kış sezonunun popüler kıyafetleri neler, hangi renk kışa daha uygun hadi biraz bunun üzerine konuşalım.

Siyah ve beyazın albenisi kış aylarında da hükmünü hep sürdürüyor. Grafik desenli kumaşların uyumu bence her daim kıyafetlerde geçerli. Parça kumaşların biraraya getirilmesiyle yapılan Patchwork  modeller son zamanlarda çok beğenilerek kullanılıyor. Bayanlar patchwork kıyafetleri yeni kombinlerimize uyumlu hale  getirmekte oldukça başarılıyız. Renk uyumu patchworkle yapılan kıyafetler de daha kolay olacaktır.

Kışın sert ya da hafif geçmesi kesinlikle kıyafet arayışımızı ve alışveriş listemizi etkiliyor. Kış günlerinin vazgeçilmez kıyafetlerinden olan trikolar ve kazaklar, rengarenk şapkalar, atkılar, kışlık etek ve ceketler, bizi sıcacık tutan montlar,kabanlar, botlar ve çizmeler kış aylarında giyilecek tercih edilen kıyafetlerinden. Etek ve elbise kış aylarında pek tercih etmediğimiz kıyafetlerden. Etek ve elbiselerden kalın, yünlü bazen uzun olanlar daha uygun olacaktır.

Koyu renkten ayrılamayanlar için kahve tonları yaşadığımız aylar için oldukça kullanışlı. Pudra renkli kabanlar,montlar, paltolar tercih edilmesi gereken kıyafetlerdendir. Son yıllarda popüler paltoların boyları oldukça uzun. Dize kadar gelen paltolar kısa botlarla birlikte güzel bir kombin oluşturuyor. Her sene rağbet gören yeşil yine renginin her tonuyla gündemde. Koyu yeşilden açık yeşile çimen yeşiline daha soft renkler her zamanki gözdeliğini koruyor.

Kim demiş kışın beyaz renkli kıyafetler giyilmez diye, tabi ki bu yıl yine beyaz renk moda. Beyaz renkli kısa montlar, bel hizasında biten spor montlarla güzel kombinler oluşturabiliriz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git