İkiler Giyim

İkiler Giyim
16 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 725 kez okundu.

Kıyafetlerine özen gösteren kadınlar modayı takip ederek veya kendi modasını oluşturarak şıklığı yakalamak isterler. İkinci seçenek renk kombinasyonunu bilmek, vücudunu tanımak ve biraz da sanat görüşünün olması ile gerçekleşebilir. Yoksa günün rüküşü olabilirsiniz… Hem bu konularda yeteneksizim hem de modayı takip edecek zamanım yok diyen kadınlar ise kendini kanıtlamış markaların son kreasyonlarından giyinirler. Bu anlamda kadınların yardımına koşan, kendini yeni yeni tüm Türkiye’ye tanıtmış bir marka var. İkiler Giyim

Modayı takip eden ve kaliteden asla taviz vermeyen İkiler giyim 1989 yılında kurulmuş. 2005 yılında mağazacılık anlayışına yeni bir bakış açısı getiren ikiler giyim, kendi ismi ile ürünleri satmaya başlamıştır. Türkiye’de 400, yurt dışında 200 bağımsız satış noktası ile hemen hemen her kadın ikiler giyim ürünleri ile tanışma imkanı buluyor. Asıl amacının Stil sahibi kadınlara kendi tarzlarını oluşturmak olduğunu deklare eden İkiler Giyim yüzlerce ürün çeşidi ile kombin yapmanızı kolaylaştıracak.

İkiler Giyim Ürünleri

Bluz, Elbise, Dokuma Bluz & Gömlek, Triko, Pantolon& Etek, Ceket & Trençkot kategorilerine sahip sanal mağazasında fiyat ile müşteri memnuniyetinin dengesini yakalamaya çalışan marka sık sık kampanya yapıyor.

İkiler giyim, hem dokuma hem de triko bluz modellerinde “kışın siyah giyilir” anlayışını çürütmüş. Rengarenk bluzlar tek renk modeller, desenli modeller ve baskılı modeller karşımıza çıkıyor.

Elbise modellerinde ise ikiler giyim her modelinde iddialı. Bel kuşaklı modeller, asimetrik kesim parçaların bütünü ile oluşturulmuş tarz modeller öne çıkan kıyafet modelleri arasında…

Daha fazla model için ikiler giyim kataloğu ve ikiler giyim resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git