HANGİ SAAT MODELLERİ TERCİH EDİLMELİ?

HANGİ SAAT MODELLERİ TERCİH EDİLMELİ?
15 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 414 kez okundu.

Saat kimimiz için olmazsa olmaz bir aksesuar kimimiz için de aksesuar olmaktan çok daha fazlası bir tutkudur. Yokluğunda bileğimizdeki yeri adeta bizleri rahatsız eder. Öyle ki bazen onunla yatar onunla kalkarız.

Saatler aslında insanlara hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayabiliyorlar. Saatler bizlere dış görünüş bazen karakter yorumu bile yaptırabiliyor.

Pekala o zaman bize çok kıymetli zamanımızı ölçen saatleri alırken nelere dikkat etmeli hangi modellere öncelik tanımalıyız, hadi burada biraz bunun üzerine konuşalım.

Öncelikle sadece kullanacağımız, kullanacağımızı düşündüğümüz saatleri satın almalıyız, bunlar takarken mutluluk, keyif duyacağımız  saatler olmalı. Yoksa biliyoruz ki bir kere hoşumuza gitmeyen çoğu şey dolaplarımızda çekmecelerimizde süs olsun diye beklemekte..

Saatlerimizi bildiğimiz mümkünse tanıdığımız  mağazalardan satın almalıyız. Son yıllarda saatlerde taklitçi anlayış artmakla birlikte ünlü markaların saatleri uzmanların dahi ilk bakışta anlamayacağı kadar iyi yapılmaktadır. Bu sebeple alışveriş sonrası garanti ve bakım hizmetlerinden de yararlanabileceğimiz ünlü yerlerden almakta büyük fayda var.

Genelde bazı metal kordonlu saatler fiyat bakımından deri kordonlu saatlere nazaran biraz daha pahalı olabiliyor.

Satın alacağımız her ürün gibi saatlerin de fatura, fiş ve garanti belgelerini kullanım esnasında saklamalıyız. Böylelikle yaşayacağımız herhangi bir sorunda aldığımız yerle irtibata girerek yaptırabiliriz.

Saatler aksesuar olarak da kullanıldığından tek renk tonu giyinen tercih eden insanlar, bunlara uygun olarak kombinleyecek saatleri almalıdır.

Yaşamın gerektirdiği zorunlulukta alacağımız saatler su geçirmeme özelliğine sahip olurlarsa eğer kullanım ömürleri uzar. Su geçirmeme özelliğiyle ilgili genel olarak saatler 3 ATM den başlamakta bu sınır seçilen modele göre değişiklik göstermektedir.

Giyim tarzına göre tercih edilebilecek renkli deri kordonlu, yuvarlak, kare saatler, spor giyim tarzınıza uyacaktır. Metal kordonlu taşlı saatlerse sizi daha stil sahibi gösterecektir.

Ben daha çok Fossil, Diesel, Tommy Hilfiger, Seiko, Guess , Michael Kors  markalarının saatlerini beğeniyorum.

Saat seçiminizi saatvesaat.com, konyalisaat.com, kosovalisaat.com adreslerinden güvenle yapabilirsiniz.

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git