Evde Yapılabilecek Saç Modelleri

Evde Yapılabilecek Saç Modelleri
2 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.032 kez okundu.

 

Bazı zamanlarımız olur evden çıkmak istemeyiz. Bazı zamanlarda da böyle evden çıkmayı arzulamadığımız günlerden birinde dışarı çıkmak zorunda kalabiliriz. Planlamadığımız bir toplantıya davet  edilmişizdir. Bir doğum günü partisi, akşam romantik bir yemek hazırlanmamız gereken bir programımız vardır ve bizim kuaföre gitmeye vaktimiz yoktur.

Peki kuaföre gitmeden saçlarımızı nasıl yapabiliriz? Evde yapabileceğimiz saç modelleri nelerdir?  Kısa sürede yapabileceğimiz saç şekilleri nelerdir?

 

Öncelikle saçlarımızı yıkamalıyız. Kirli ve yağlı saçlar daha zor şekle girer. Giyeceğimiz kıyafete göre saç modelimizi belirlemeliyiz. yakası kapalı bir kıyafet tercih ediyorsak eğer saçlarımızı toplu bir modelle kullanmalıyız. Dağınık topuz saç modelleri, dağınık örgü saç modelleri kullanabileceğimiz saç modellerinden olabilir. Dekolteli açık yaka kıyafetler giyeceksek de yarım toplu saç modelleri tam bize göredir.


Topuz saç modellerini küçük bijuteri dükkanlarından ucuz fiyata alabileceğimiz topuz saç tokaları yardımıyla yapabiliriz. Yapma çiçekler yardımıyla daha güzel bir görünüm verebilir kıyafetlerimiz rengine uygun kombin oluşturabiliriz.

Saçlarımızın önlerini fön makinasıyla düzleştirebilir. Farklı saç spreyleriyle sabitleyebiliriz. Bazı yarı toplu saç modellerinde saç köpüğünü tavsiye edebilirim.

Yoğun saç sprey uygulamalarınızla yıpranan saçlarınızı temizlerken ne kadar çok saç kremi kullanırsanız o kadar kolay saçlarımıza zarar vermeden temizlemiş oluruz.

sgüze

 

Güzel ve şık saç modelleri için illa kuaför salonlarında saatlerce sıra beklemek zorunda değiliz. Pahalı salonlar yerine kendi evimizde kolay saç modelleri yapabiliriz. Biraz pratik bir kaç farklı saç tokasıyla biz de kendi kendimizin kuaförü olabiliriz. Her şey biz kendine bakmayı seven kadınlar için.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git