Evde para kazanma yolları…

Evde para kazanma yolları…
23 Mart 2017 tarihinde eklendi, 394 kez okundu.

Ev hanımlarının ve öğrencilerin artık boş zamanlarını sıkılarak geçirmeyip faydalı bir şeyler yapabileceği ayrıca para kazanabilecekleri çok fazla seçenek var. Bunlardan en çok maddi kazanç getiren ve en eğlenceli olanları sizler için seçtik.

  1. youtube para kazanma

Youtube günümüzde artık hem bir eğlence kaynağı hem de iyi para kazanmanın en etkili yollarından biri. Youtube insanların videolarını yükleyip para kazanıp bunun yanında herkes tarafından  tanınan popüler bir karaktere büründüğü bir mecra haline geldi. PewDiePie  playing

videogames with your bros adlı kanalında yılda yaklaşık 12 milyon dolar kazanıyor, Fine Brothers 8,5 milyon dolar, Lindsey Stirling keman ve dans uyumuyla 6 milyon dolar kazanıyor video oyunları anlatan yemek yapıp videosunu çeken hatta sadece oturup ekrana gülerek binlerce dolar kazanan ve fenomen olan insanlar var. Neden siz de iyi olduğunuz yönü çekip bir kanal kurarak bu sektörde ben de varım internetten para kazanayım demiyorsunuz?

2.Yemek pişirmek

Yaptığınız yemekler güzel aşırı leziz ailenizden, arkadaşlarınızdan yemekleriniz için hep olumlu eleştiriler alıyorsanız bu yeteneğiniziz değerlendirmekte geç kalmayın. Artık bir çok organizasyon şirketi, catering firmaları, işyerleri ve daha birçok iş alanı yemek   ihtiyaçlarını ev  hanımlarının evde hazırladıklarından karşılıyor. Hiç bitmeyecek karlı bir sektördür yemek pişirmek.

3.  Çocuk veya hayvan bakıcılığı

İkisi de aşırı özen gösterilmesi gereken gerçekten fedakarlık göstermeniz gereken bir iş dalıdır. Ama karşılığını fazlasıyla alacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü insanlar evlatlarını veya evcil hayvanlarını güvenle teslim edecek insanlara emin olun elinden gelen her şeyi yapacak durumdalar.

4.Blog veya internet sitesi açmak

Artık her evde her cepte olan internet çağımızın vazgeçilmezidir. Youtube dan izleyeceğiniz videolarla çok kolay ve ucuza mal edeceğiniz blog sitesi veya web sitesiyle hem para kazanabilir hem de kendinizi istediğiniz yönde ifade edebilirsiniz.

5.Nikah, düğün, kına, tanışma, sünnet, baby shower ve daha birçok etkinlik için renkli sabun ,kokulu mum, süs etiketleri ,magnetler, nikah şekerleri, şeker hamurundan kurabiyeler gibi birsürü birbirinden güzel ve şık el emeği göz nuru ürünler instagram ve facebook gibi sosyal alanlardan bu alanda yüzlerce organizasyon şirketlerinin arandığı hazinelerdir. Siz de hem para kazının hem de insanların o mutlu gününe damganızı vurun.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git