Etek Kombinleri

Etek Kombinleri
15 Mart 2017 tarihinde eklendi, 745 kez okundu.

İnce, uzun hatlara sahipseniz

Mini, midi boylarda kesilmiş ya da ayak bileğinde biten ve derin yırtmacı olan etekleri giyebilirsiniz. Uzun etekler ayak bileğinizi tam olarak kapatmamalıdır.

Kısa ve toplu iseniz:

İdeal olması gereken etek seçimizin diz üstünde biten etekler olmalıdır.Uzun etekler sizi olduğunuzdan daha kısa gösterir. Kiloş etekler ise olduğunuzdan daha şişman. Dar ve kısa etekler, bacak boyunu kısaltıp bacaklarınızın toplu görünmesine sebep olur.

Uzun boylu ve iri bir yapınız var ise;
Uzun boylu kadınlar, uzun boyun avantajlarını kullanıp kilonuzu gizleyebilirsiniz.  Yapılması gereken bitiş noktası ayak bileği olan koyu renkli etekler giymek. Kloş, midi ve mini boydaki eteklerden uzak dursalar kendileri için iyi olur.
Kısa boylu ve zayıf yapılı iseniz; 

Mini-midi boy etekler sizi olduğunuzdan daha seksi şekilde göstermeye yeter. Üzerinize tam olarak oturan ve diz boyunuzdan daha kısa etekler sizlere daha çok yakışacaktır.

Uzun etekler zayıf olan vücut yapınızı daha zayıf göstermekle kalmayacak sizi olduğunuzdan daha kısa gösterecektir.

Kloş Kesim Eteklere Kombin Önerileri

Yaz kış kloş etek giymeyi seve kadınlar için kombinleyecek kıyafetlerden desenli gömleklerden, tek renk düz gömlekler kısa boylu belde biten gömlekler daha hoş durmaktadır. Göbekte biten son yıllarda moda olan t shirtler kısa kazaklar kloş eteklerle yine kombinlenerek sizlere çok şık görünüm kazandırır. Çiçek desenli, geometrik desenli kloş eteklerle daha sade tek renk t shirtleri kombinleyebiliriz. Tek renk kloş eteklerle dantelli bluzları birlikte giyebiliriz.

 

Mini midi boyda eteklerle birlikte dantel kollu bluzları, çeyrek kol gömlekleri tercih edebilirsiniz. Desenli etekleri sade üstlerle gömlek, body ve bluzlarla birlikte giyerseniz daha şık ve çekici olabilirsiniz.

Mango etek modelleri de çok sevilenler eteklerdendir.

 

Koton.com.tr, defacto.com.tr gibi internet sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Etiketler:

Etek Kombinleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Misty dedi ki:

    I could watch Scihedlnr’s List and still be happy after reading this.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git