En İyi Aydınlatıcılar

En İyi Aydınlatıcılar
29 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 300 kez okundu.

Son zamanlarda bir çok kadın farklı makyaj ürünlerini denemeye merak sarmış durumda.

Eskiden bu kadar ürün mü yoktu yoksa fiyatları mı çok uçuktu bunu hergünebikombin ekibi olarak uzun uzadıya tartıştık. En sonunda biz de bu konuda birkaç öneri de bulunabileceğimiz bir makale yazmaya karar verdik.

Evet başlıyoruz.

Yazın aydınlatıcı makyaj en çok tercih edilenlerden.  sıcak havada ağır olmayan fresh makyajı tercih ediyoruz. İşte bu yazımızda fresh makyaj seven kadınlar için.

1- Kiko Krem Aydınlatıcı

Eğer makyajımıza tek bir dokunuşla aydınlık vermek istiyorsak krem aydınlatıcılar tam da size göre, krem formatı çabuk yayılan kiko ürünü parmak uçlarınızla uygulayabilirisniz.

2-The Balm Manizer Aydınlatıcı

The balm indirim günlerinde kadınların Gratis gibi mağzalarda sıkça takip ettiği ürünlerden.Yüksek pigmentasyonlu uygun fiyatlı markalar arasında kaliteli oluşuyla kadınların severek kullandığı ürünlere sahip The Balm’ın Manizer aydınlatıcı koleksiyonu 3 farklı renkten oluşuyor.

Açık tenliler için pembe yansımaları olan Cindy Lou,

Buğday tenliler için altın yansımalı Mary Lou ve

Esmer tenliler ya da bronzer isteyenler için Betty Lou renkleri mevcut.

 

3.  Essence Soo Glow Kremsi Toz Aydınlatıcı

Essence uygun fiyatlı makyaj ürünlere sahip son zamanlarda popüler olan markalardan.

Cilde doğal bir görünüm vererek ışıltı kazandırıyor. İçerisinde sim bulundurmayan Essence Soo Glow Kremsi formda toz aydınlatıcı günlük kullanım için ideal. İki renge sahip aydınlatıcının biri pembe diğeri sarının tonu üstelik fiyatı da çok uygun.

4-Golden Rose Highlighter 

Golden Rose son zamanlarda çok fazla değişikliğe uğrayıp çok başarılı ürünler çıkardı. Aydınlatıcıları da bunlardan biri. İki rengi bulunan aydınlatıcılar kremsi formatta. Golden Rose aydınlatıcılar Pembe ve bronz renklerden oluşuyor. Kıvamı çok yumuşak değil eriyip bulaşmıyor. İçindeki simler abartılı değil. Yalnız kullanırken dağıtmak için biraz uğraşmalı iyi aydınlatıcı fırçaları kullanmalısınız. Fiyatı uygun olan aydınlatıcılardan Golden Rose Highligter. Pahalı markaların muadili olabilecek yapıda.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git