EN GÜZEL TOPUKLU AYAKKABI MODELLERİ

EN GÜZEL TOPUKLU AYAKKABI MODELLERİ
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 580 kez okundu.

Her şeyin en güzeline sahip olmak isteriz.

Bazen mükemmel olmayı o kadar çok arzularız ki bunun için çok vakit harcarız.

 

Güzel ayakkabıya sahip olmak bunlardan biridir. Giymeyi istediğimiz, hayalimizdeki ayakkabıyı bulmak için bazen günlerce mağaza mağaza dolaşır hatta bazen de bulamayız.

 

Son yıllarda alışveriş için kullanmaya alıştığımız internet, bize bu konuda da büyük kolaylık sağlar oldu.Birbirinden farklı bir çok modele internet sayesinde ulaşabiliriz.

 

Ben de bu yazımızda beğenilerek en çok giyilen son moda topuklu ayakkabı modellerini sizlere sunup, sizleri biraz da olsa bilgilendirip daha az uğraşmanızı sağlamak istiyorum.

 

Stiletto,  son zamanlarda gerek moda olan giyinme programlarından sıkça adını duyduğumuz Stiletto, yüksek ince topuklu ayakkabılara verilen orijinal genel bir isimdir.

Biz kadınlar Stiletto giydiğimizde canımız acısa da bazen çok yorulsak da stiletto topuklardan stiletto giyerek etrafta gezinmekten vazgeçmiyoruz.

Stilettoların sahip olduğu keskin hatları, estetik görünen orantıları ve yansıması sayesinde stiletto, güzel bir görüntü kombini oluşturduğu düşünülüyor. Yüksek topuklu stiletto giyerek yürüdüğümüzde vücudumuzun aldığı biçim, ayak stilettonun oluşturduğu kavis ve uzun bacak yanılsamasının bizlere baştan çıkarıcı güzel bir görüntü kazandırıyor.

Biz kadınlar olarak Stiletto hayranıyız, bu ayakkabıları giydiğimizde kendimizi daha özgüven sahibi, tarz ve şık hissediyoruz.

 

Çoğu kadının ayakkabı dolabında bulunan Stiletto genelde tek renk sivri burun tercih edilir. Günlük hayatta kullanımından biraz uzak durduğumuz Stiletto Modellerine bir de burada yakından bakalım.

Marilyn Monro ‘ nun ünlü sözünü yazmadan geçemeyeceğim; “Kadına doğru ayakkabıları verin, dünyayı fetheder.”

  Siyah ve Beyaz desenli Siletto

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git