En Güzel Maskara Önerileri

En Güzel Maskara Önerileri
28 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 203 kez okundu.

Makyaj yapan kadınların makyaj malzemeleri arasında en çok sevdikleri ya da sürmeden dışarı adım atamadıkları bazı malzemeler bulunmaktadır. Çoğu kadın için de maskara aynen öyledir. Maskara sürmeden dışarı çıkamayan kadın makyaj seven kadındır. Ağır, hafif, gündelik makyaj olsun olmazsa olmaz maskaradır.

Makyajda çoğu kadın derin ve etkileyici gözlere sahip olmak ister. Sık kirpiklere sahip olmayan kadınlar sık ve gür kirpiklere maskara sayesinde kavuşur. Hacimli kirpiklere sahip olmak asla hayal değildir. En önemli şey sizin kirpiklerinize uygun maskarayı bulmak.

Kadınlar kendilerine uygun maskaraları ararken birçok farklı markanın maskarasını kullanıp bazen kirpiklerine zarar verirler bazen de çok fazla para harcamak zorunda kalırlar. İşte hergünebikombin ekibi olarak sizleri bu dertten kurtarmak için en güzel en maskara önerilerini en uygun maskara önerilerini rahatlıkla bulabileceğiniz ürünleri bu makalemizde sizler için derledik.

En uygun Fiyatlı maskara Önerileri

1-Maybelline Lash Sentational Maskara:

Maskaranın Vaadi:

Maskara, kirpiklerinizi belirginleştirip ve uzun göstereceğini vaat ediyor. Maskara oldukça siyah renkte. Tek kat sürseniz bile ilk bakışta bu vaat ettiği belirginleştirmeyi yapabiliyor. Fakat her Maybelline maskarası gibi zor temizleniyor. Eğer iyi bir maskara temizleyiciniz yoksa uzak durabilirsiniz. Fırçası oval olduğundan sürümü rahat.

Fiyatı:

Maybelline Lash Sentational Maskaranın fiyatı ise mağazadan mağazaya değişiklik göstermekte genel olarak 19-20 lira civarında.

 

2-Rimmel London ScandalEyes XX-TREME Maskara

Klasik maskara fırçasından ziyade taraklı maskara fırçasına sahip olan maskara kirpiklerinizi rahatlıkla kıvırabiliyor.  Fırçanın bir tarafındaki kıllar uzun olurken diğer tarafındaki kıllar kısa kalıyor. Böylelikle isteğimiz taraftaki kirpiklerimize işlem yapabiliyoruz. Her maskara gibi ilk açılışta biraz ıslak durumu var.

Fiyatı:

Rimmel London ScandalEyes XX-TREME Maskaranın fiyatı 15-20 lira arasında değişiyor.

 

3-Essence I Love Extreme Crazy Volume Maskara

 

Essence markası Rossmann mağazalarıyla hayatımıza her geçen gün daha fazla girmiş durumda. Ürünleri oldukça kıvamlı ve yumuşak. Maskaranın rengi etkileyici bir siyah. Islaklığı gayet iyi. Temizlenmesi kolay ve fiyatı oldukça uygun.

Fiyatı:

10-12 tl arasında.

4-L’oreal Volume Million Lashes Maskara

Plastik fırçaya sahip olan maskara kolay tutum ve kavrayışla fırçaya olan hakimiyetimizi arttırıyor. Hacim kazandırıp kolay kıvrılan maskara oldukça başarılı.

Fiyatı:25-30 lira

5-Golden Rose 3D Fantastic Lash Maskara

Kirpiklere %100 e yakın hacim vermesi vaadiyle satışa sunulan maskara bu konuda oldukça başarılı.

Yapıştırmadan kirpik kıllarını kıvırıp uzun ve dolgun bir görünüm verir.

Kirpikleri kalın gösterip hacim veren fırçanın kıllarını kullananlar oldukça memnun.

Fiyat:

17-20 lira arası.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git