Diadermine Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyicisi

Diadermine Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyicisi
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 467 kez okundu.

Diadermine Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyicisi

Göz makyajı biz kadınlar için olmazsa olmaz. Gündelik yaşamımızda dışarı çıkarken bugün makyaj yapmayayım dediğimiz günlerde dahi maskara sürmeden çıkamıyoruz. Tabi maskaranın temizliği de böylelikle belki de vakit harcadığımız işlerin başında geliyor.

Bu yazım için denediğim göz makyaj temizleyicilerinden biri olan Diadermine Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyicisi hakkındaki yorumlarımı sizlerle paylaşmak istedim.

Diadermine Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyicisinin vadettiklerine bakılırsa kullanım sonucunda şu düşünceye varmalıyız : “Badem Yağı ile güçlendirilmiş formülü sayesinde, suya dayanıklı makyaj dahil göz dudak çevresindeki tüm makyajı cildin PH dengesini bozmadan temizler.Gözünüzü ovalamanıza gerek kalmaz ve kullanımdan sonra yağlı bir tabaka bırakmaz.”

Diadermine Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyicisini ilk kullandığım andan bu yana yağlı bir tabaka bırakmasından şikayetçiyim. Parmaklarımı göz çevreme götürdüğüm anda parmaklarım kalıntıdan parıldıyor resmen. Kullandıktan sonra bir parça pamuk yardımıyla gözlerimdeki yağ tabakasını silmek zorunda kalıyorum. Diadermine Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyicisi maskara kalıntılarından eser bırakmıyor bu yönü sanıyorum ki çift fazlı olmasından  kaynaklanıyor. Gözlerimi yakması ve gözlerimde yaşarma oluşturmasından da bahsetmeden geçemeyeceğim.

Diadermine Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyicisinin kutusu akışkanlığından dolayı oldukça kullanışlı, öyle ki bazı markalı göz makyajı temizleyicilerini pamuğa dökmekte zorlanıyordum.

Diadermine Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyicisini Gratis, Watsons gibi mağazalarda uygun fiyata bulabilirsiniz.

Diadermine Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyicisini kullandıktan sonra bıraktığı yağlı hissi dert etmeyeceklerin almasını öneririm. Zira problem yaşayabilirsiniz bu konuyla.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git