Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı Saç Modelleri
21 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 791 kez okundu.

   Her şekle uyum sağlayan saçlar her kadının hayalidir. Çünkü dalgalı saçlara sahip kadınlar saçlarının düz olmasını isterken; düz saçlı kadınlar da dalgalı saçlara imrenir. Bu sebeple kuaförlerden çıkmayız ve zamanımızın çoğunu saçlarımızla uğraşarak geçiririz. Dalgalı saçlarımızı fön makinası ve ya saç düzleştirici ile düzleştirirken, düz saçlarımızı da maşa ile dalga verebiliriz.  Dalgalı saçlarımızı şekile sokmakta zaman zaman zorlanıyoruz. Dalgalı saçlar şekil için inatçı saç tiplerinden.

Uzun Dalgalı Saçlar

Uzun dalgalı saçlar daha çok genç kızlar tarafından tercih edilmektedir.  Uzun hacimli buklelere sahip olarak akşam yemekleriniz için hoş modellere sahip olabilirsiniz.  Uzun dalgalı saç modelleri daha rahat bir görünüm verirken spor kombinlerin tamamlayıcısı olabiliyor.

 

Kısa Dalgalı Saçlar

Kısa saçlar her zaman daha çabuk ve daha kolay şekil verilebilen saçlardan olmuştur. Oluşturduğu modern görüntü ile biz kadınlara yeri gelince rahat bir görünüm yeri gelince de şık bir hava kazandırmaktadır.

Kısa dalgalı saçlarınız varsa eğer; daha eşit dalga vermek için maşa kullanmanızı tavsiye ediyorum. Böylelikle dalgalarınız daha düzgün duruyor. Yalnız maşa seçiminiz saçlarınız kısaysa daha önemli hale gelebiliyor. Kalın maşaları uzun saçlı kadınların kullanması gerekirken, Kısa saçlı kadınlar ince veya orta kalınlıklarda maşaları tercih etmeliler.  Kısa saçlarınıza orta kalınlıkta maşa kullanarak bukleler yapabilir, buklelerinizi aşağıya doğru çekerek spreyle sabitleyerek daha dolgun ve gür halde gösterebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git