BU KIŞIN ŞAPKALARI

BU KIŞIN ŞAPKALARI
11 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 355 kez okundu.

Şapka takmak kimimiz için alışkanlık haline gelmiş bi aksesuardır, kiminizin de nerdeyse kış ayları için bereden başka gardrobumumuzda bulunmayandır.

 

Örgü bereler

Belki de en değerliler, en değerlilerimizin bizleri düşünüp uzun uğraşlar sonucu ördüğü bereler.

Fötr şapkalar

 

 

Fransız beresi

Biz kadınlar ayrıntılara ne kadar düşkünüz böyle, ufak ayrıntılarla gerçekten çok hoş görünen Fransız bereleri kış ayları için vazgeçilmez. Tokalarla saçlara tutturulan Fransız bereleri kıyafetlerimizi tamamlıyor.

Kepler

Kepler, belki de son yılların en çok ilgi gören şapka modellerinden. Hele ki renkli ve sıra dışı giyim bu kadar rağbet görürken.

Sade kıyafetlerin üzerlerine kombini tamamlamak adına kullanılan rengarenk şapkaların modası her geçen gün biraz daha artmaktadır.

 

 

Melon şapkalar

Son zamanların modası melon şapkalar hemen hemen her markanın vitrinlerini süslemekte. Kumaş yapısıyla renk seçenekleriyle ve şık duruşuyla insanı takmak için cezbeden melon şapkalar kimileri için adeta bi alışkanlık haline gelmiş bulunmaktadır.

File peçeli şapkalar

Günlük kullanıma pek uymadığı düşünülse de farklı giyinmeyi sevenler için şık bir alternatif.

Kapişon

Hem spor tarza uygun olan kapişon sonraları klasik giyime de uyarlandı. Rahat giyimin yanında sıcacık tutması da tercih sebebi olabilir bence.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git