Babet Mevsimi Geldi

Babet Mevsimi Geldi
9 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 606 kez okundu.

Havaların ısındığı yazın yüzünü göstermeye başladığı şu günlerde hala tam ısınmadı havalar diye düşünüyorsanız sokaklarda şöyle bir etrafınıza bakın. Öyle cemrelerin düşmesini takip etmeye gerek yok. Ayaklar da babetler varsa tamamdır. 🙂 Yazın ayaklarımızdan çıkarmadığımız rahatlığın şıklığın sembolü babetleri kış boyu çok özlemiştik ve mevsimi açılmıştır.

Babetlerin tarihsel varlığına bakıldığında ortaçağa kadar iniliyor. Ortaçağ da hem kadınlar hem erkekler günlük yaşamlarında babet tarzı ayakkabılar giyiyorlarmış. Ama günümüzde ki popülerliğinin başlangıçı 1950 li yıllarda hepimizin filmlerini severek izlediğimiz Audrey Hepburn a borçlu. Şıklığın, zerafetin, sadeliğin temsilcisi olan Audrey Hepburn özel yaşamında , filmlerde de en çok tercih ettiği ayakkabı babet ayakkabılar olmuştur.

 

Şimdilerde ise her renk şekil ve boyut da babetlere ulaşmamız mümkün. Düz tabanları ve rahat oluşu piyasada her bütçeye uygun modellerin olmasından dolayı kadınların en fazla tercih ettiği modeldir babet ayakkabılar. Babet modeller çokça fazla. Süet babet, deri babet, bez babet, metal babet ,simli babet , rengarenk babetler her bütçeye uygun olarak  şuan piyasada.

Klasik giyinmek zorunda oldukları bir işi olana kadınlar topuklu ayakkabılar giyemediklerinde daha çok deri ve rugan babetleri  tercih ediyorlar.

Gece kombinlerinizde tercih ederseniz babetleri özellikle kot pantolonların altında simli, dore, taşlı, gümüş, payetli babetler son derece şık duracaktır.

Bunlar dışında bohem tarz, bağcıklı, hayvan desenli, çiçekli babetlerde kombinlerinizde şık duracaktır.

E ne yapıyoruz kutulara kaldırdığımız babetleri çıkarıyoruz , yenilerini eklemek için hemen birbirinden şık babetlerin sezonunu açmış mağazaları bir ziyaret ediyoruz ve ayrıca kolay ve hızlı ulaşmamızı sağlayan her bütçeye uygun birbirinden şık modelin olduğu tozlu giyim. com u ziyaret ediyoruz  🙂  

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git