2017 gelinlik modelleri

2017 gelinlik modelleri
15 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.258 kez okundu.

Düğün  her genç kadının küçüklükten o gün geline kadar hayalini kurduğu, planlar programlar yaptığı çok kez rüyasında gördüğü en özel günüdür. genç kadın sevdiği adamın gelip beyaz gelinlik ile onu aldığı, ailesiyle sevdikleriyle eğlenceli bir gün geçirdiğinin provasını defalarca aklında yapmıştır. Hazır düğün sezonu da gelmişken bizde  SİZLER İÇİN düğün hazırlıkları 2017 gelinlik modelleri, 2017 saç modelleri, 2017 topuz modelleri, 2017 düğün konseptlerini inceleyelim dedik.

A kesim gelinlik modelleri, balık gelinlik modelleri , kuyruklu gelinlik modelleri , tesettür gelinlik modelleri, kabarık gelinlik modelleri, spor gelinlik modelleri, prenses gelinlik modelleri, uzun kollu gelinlik modelleri, taşlı gelinlik modelleri, dantelli gelinlik modelleri, dantelli kabarık gelinlik modelleri, bohem gelinlik modelleri, retro gelinlik modelleri, straplez gelinlik modelleri 2017 gelinleri için sunulacak seçenekler arsında.

Bu kadar seçenek arasında seçim yaparken ise dikkat edilmesi gerekenler çok basit. öncelikle vücut tipimizi tanıyıp ona göre seçim yapmalıyız. daha sonra ise bütçemizi dikkate alarak hazır mı tercih edeceğiz yoksa diktirecek miyiz ona karar vermeliyiz. Son olarak da düğün mekanının nerede olacağı gelinliğin modeli için önemli çünkü bir otel de yapılacak düğünle kır da yapılacak düğünde giyilecek gelinlik modelleri kesinlikle aynı olmayacaktır.

2017 düğünlerinde , 2017 gelini ni gelinlikle tamamlayacak en önemli unsur gelin saç modelleri  ve gelin makyaj modelleri. Topuz Saç Modelleri, örgülü topuz saç modelleri, dağınık topuz saç modelleri, maşalı topuz modelleri , dağınık saç modelleri seçenekler arasında. Yine gelinliğin tipi , modeli , açık kapalı oluşu saçın şeklini etkileyecektir.

Aşağıda sizler için örnek olması için 2017 gelinlik modelleri ni derledik.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git